Koszyk

O Medical Honey

Działalność MEDICAL HONEY Sp. z o.o.

W poszukiwaniu alternatyw

Nasza działalność

Medical Honey Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjną oraz usługową związaną z profilaktyką i kuracją wspomaganiem terapii chorób nowotworowych suplementami diety oraz zmianą nawyków żywieniowych. Przedsiębiorstwo posiada zakład produkcji zajmujący się komercjalizacją wyników prac badawczych medycznych ośrodków naukowych.

Głównym produktem firmy Medical Honey Sp. z o.o. jest wytwarzany w oparciu o umowę z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku – suplement diety – skoncentrowany ekstrakt propolisu w połączeniu z przebadanymi laboratoryjnie naturalnymi miodami pszczelimi.

Laborantka w diecie na raka

Suplementy diety PPE 1400

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku potwierdził hamujący wpływ propolisu oraz miodu pszczelego wielokwiatowego na komórki glejaka wielopostaciowego linii U-87 MG, także w obecności temozolomidu – leku stosowanego w chemioterapii. Oznaczona w ekstrakcie  zawartość, kadmu i ołowiu (pierwiastków toksycznych) jest poniżej dopuszczalnej normy.

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku potwierdził hamujący wpływ propolisu oraz miodu pszczelego gryczanego na hodowlę ludzkich komórek linii HCT-15 raka jelita grubego. Oznaczona w produkcie zawartość, kadmu i ołowiu (pierwiastków toksycznych) jest poniżej dopuszczalnej normy. 

Bazą mieszaniny PPE 1400 są polskie naturalne miody pszczele, których bezpieczeństwo pod względem zawartości pierwiastków toksycznych – szczególnie kadmu i ołowiu, potwierdził Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Suplementy diety wytwarzane na bazie miodów wielokwiatowego lub gryczanego mogą nieco różnić się ze względu na rejon stacjonowania pasiek czy terminów pozyskiwania miodów.

Prewencja oraz wspomaganie

terapii chorób nowotworowych

Miód gryczany charakteryzuje się silnym zapachem kwiatów gryki oraz specyficznym ostrym smakiem. Polskie miody gryczane charakteryzują się, porównując do miodów innych odmian, najwyższą zawartością związków fenolowych.

Miody wielokwiatowe to duża grupa miodów łączących w sobie szczególne właściwości różnych pożytków pszczelich, których smak, barwa i walory zdrowotne uzależnione są od gatunków roślin oblatywanych przez pszczoły. Uzyskiwany w ten sposób materiał, będący bazą mieszanin ekstraktu propolisu, może nieco różnić się ze względu na rejon stacjonowania pasiek czy terminów pozyskiwania miodu.

Media o nas

Medical Honey to renomowana marka, która pojawia się w mediach. W pierwszej kolejności stawiamy
na jakość naszych produktów oraz otwarte podejście do naszych klientów.
Dziękujemy za zaufanie!

Unikalny suplement

certyfikowany przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Darmowa dostawa

produktów na terenie kraju do zakupów powyżej 200 zł

100% Bezpieczne Zakupy

PayU / PayPal / MasterCard / Visa